Apidexin Atsauksmes


Apidexin AtsauksmesAr pretenzijām, ka tas apdegumus pie tikpat daudz kaloriju kā 25 minūšu jog, nav nekāds brīnums, ka Apidexin – jauns novājēšanu tabletes – ir guvusi virsraksts jaunumi. Bet ir Apidexin droši, un tas tiešām mainīs šo mārciņas? Diētas Juliette Kellow izmeklē...

Jaunākās novājēšanu tabletes sasniegt UK krastos tiešām tas skaņu pārāk labi lai būtu patiesība. Apidexin apgalvo, lai palīdzētu jums zaudēt svaru, bet nekā nedarīšana vairāk nekā sēžot pie rakstāmgalda, pateicoties tās spēja sadedzināt līdz 278 kalorijas-tādu pašu summu kā hamburgers, šķēle picu vai divi lieli šokolādes chip cookies.

Ar slavenība pēc, ka esot iekļauti A-listers piemēram, Jennifer Lopez, Brad Pitt un Britney Spears, nav nekāds brīnums mums Brits gatavojas traks par to. Bet vienlaikus Apidexin varētu būt liels ziņas laikrakstos, tas ir arī liels jaunumi mūsu waistlines?

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Apidexin no oficiālā mājas lapa

Kas ir Apidexin?

Apidexin novājēšanu Papildinājums, kas ir sastāvdaļa, kas aicināja kapsaicīns, dabiski radušies savienojumi atrodas čilli pipari (capsicums), kas dod viņiem to siltumu.

Tas ietver arī trīs citas sastāvdaļas: kofeīns, niacīns (B vitamīns) un piperine (atrast melnie pipari). Tā rezultātā, tā apgalvo, ka ir simtprocentīgi dabas.

Kā darbojas Apidexin?

Produkta apgalvo, ka čilli piparu (vai kapsaicīns) tabletes stimulē mūsu vielmaiņa, tāpēc mēs sadedzināt vairāk kalorijas un tādējādi samazinātu ķermeņa tauku.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Apidexin no oficiālā mājas lapa

Vai ir kāds pierādījums tam, tas darbojas?

Apidexin prasījumiem ir balstīti uz vienu nelielu izmēģinājumu veic Oklahomas universitātē. Šajā pētījumā 25 tēmas bija Apidexin tableti vai placebo pirms izmantošanas.

Pētnieki tad pārrauga daudzumu enerģijas, kas tie ir iztērējuši skābekļa patēriņu un sirdsdarbības ātrumu 60 minūtes, pirms viņi sāka, 60 minūšu izmantošanas periodā, kas sastāvēja no staigājot pa skrejceliņu un pēc tam 50 minūtes pēc izmantošanas īstenojot.

Pētījumā konstatēts, ka priekšmeti, ņemot Apidexin novājēšanu tabletes deg trīsreiz vairāk kaloriju pirms Vingrojumi, trim procentiem vairāk kaloriju slodzes laikā un 12 reizes vairāk kaloriju vienai stundai pēc īstenot – papildu 278 kalorijas, kopumā sasniedzot.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Apidexin no oficiālā mājas lapa

Apidexin Atsauksmes

Tātad var čilli patiešām atbalsta svara zudumu?

Neliels skaits dzīvnieku un cilvēku pētījumiem ir aplūkot vai čilli patēriņš palielina metabolismu. Tas, protams, šķiet, ka pievienojot čili maltītes palielina ķermeņa uz īsu laiku, kas savukārt nozīmē, ka iestādei ir jāstrādā, lai tās temperatūru regulē siltumenerģijas ražošanai.

Kā rezultātā, nelielu daudzumu papildu kalorijas sadedzina. Tomēr sekas ir tikai paredzēta neilgam laikam. Ilgākā termiņā efekti var redzēt no veicot regulāras aktivitātes un vingrinājumu, kas palielinās jūsu vielmaiņu, dabiski.

Tikmēr ir veikta nav pētījumu, lai redzētu, vai aktīvā viela ar čilli-kapsaicīns – efektīvu ilgtermiņa ārstēšanu aptaukošanās.

Galu galā, līdz brīdim, kad tiek veikta ievērojami vairāk pētījumu, ir iespējams pateikt, vai čilli patiesi atbalsta svara zudums. Patiesībā tomēr ir maz ticams, ka viņi jebkad būs burvju novājēšanu produktu sastāvdaļu tik daudzi no mums vēlēšanās.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Apidexin no oficiālā mājas lapa

Kas padara šo pill atšķiras?

Daudz novājēšanu tabletes iekļaut čilli, Tātad kas ir Apidexin veidotājiem, domāju, ka šis viens atdala? Vairāki novājēšanu bagātinātāji noteikti ietver sastāvdaļas, piemēram, kajēnas pipari, čilli vai kapsaicīns.

Tomēr ražotājiem ir Apidexin saka, ka čilli pipari summām, kas vajadzīgas, lai efektīvi kaloriju dedzināšanu patērē ievērojami kairina kuņģa gļotādas, ja veikti devu, kas vajadzīga.

Viņi saka, ka lai nepieļautu šo kairinājums, daudzi papildinājumi izmantot atšķaidītas, neefektīva daudzumus, čilli piparu ekstrakts.

Apidexin atšķiras, jo papildinājumiem izmantot speciālu pārklājumu, kas ir konstruēti, lai izturētu skābumu kuņģī. Rezultātā capsicum ekstraktu apiet pa vēderu, ja tas var izraisīt kairinājumu un tā vietā nonāks tieši zarnās, kur it kā ir jūtama diskomfortu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Apidexin no oficiālā mājas lapa

Cik maksā Apidexin?

30 kapsulas viena mēneša piegādes izmaksas £29,99.

Cik bieži jūs ņemt to?

Esat lietojis vienu tableti dienā, no rīta ar glāzi ūdens, vai par labāko rezultātu, 30-60 minūtes pirms izmantošanas.

Cik daudz svara zaudēs?

Ražotāji teikt tas ir atkarīgs no sākuma svaru, bet, ja jums ir vairāk nekā akmens un novirzīt jūs var sagaidīt zaudēt līdz pat 4lb pirmajā nedēļā pēc 1-2lb nedēļā pēc tam.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Apidexin no oficiālā mājas lapa

Apidexin Atsauksmes

Vai ir citi Apidexin produkti?

Jā, ir arī jaunu produktu ar nosaukumu Apidexin apetīte Suppressor, kas apgalvo, lai palīdzētu saglabāt bada līcis un daļu samazina līdz 50 procentiem, lai saglabātu jums pilnu līdz nākamajā ēdienreizē bez nepieciešamības uzkodas.

Šis produkts satur vairākas sastāvdaļas, kas parasti tiek izmantots novājēšanu piemaksas, tajā skaitā:

  • Metilceluloze
  • l-karnitīns
  • magnija stearāts
  • Hroms picolinate

Tas maksā £24,99 par 90 kapsulas-vienu mēnesi piegādi. Šķiet, ka pētījumi ir veikti šā ražojuma efektivitātes novērtēšanai. Arī tur ir tikai ierobežota pētījumi, ja tādi ir, kas liecina, ka atsevišķas sastāvdaļas ir veiksmīgāki, kas izraisa svara zudumu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Apidexin no oficiālā mājas lapa

Kādi ir plusi?

Kā tas notiek ar jebkuru novājēšanu Papildinājums, ņemot Apidexin novājēšanu tabletes, visticamāk, nozīmē, ka jūs pavadīt vairāk laika domāt par to, ko tu ēd un cik daudz izmantot, jūs lietojat- un tas var būt tikai laba lieta.

Daudz cilvēku uzskata, ka, kad viņi sāk ņemot piemaksu, viņuprāt, palīdzēs viņiem zaudēt svaru, viņi neapzināti mainīt savus ēšanas un īstenot ieradumus, jo labāk, kas izraisa svara zudumu. Citiem vārdiem sakot, novājēšanu tabletes var būt placebo efekts.

Un mīnusi?

Tajā ir nepietiekami pierādījumi, kas liecina, ka šis produkts darbojas sadedzināt vairāk kaloriju. Viens neliels pētījums iesaistot tikai 25 jautājumiem tiešām nav pietiekami stabils, stāvēt līdz medicīniskās pārbaudes-patiešām, šajā pētījumā nešķiet ir publicēti specializētos žurnālos.

Pašlaik nav nekādu pierādījumu, kas liecinātu, ka tādi paši rezultāti būtu redzams starp cilvēkiem, kuri ņēma Apidexin katru dienu ilgā laika posmā. Tādēļ ir ļoti liels pieņēmums, kas liecina, ka pieaugušajiem, ņemot šo piemaksu regulāri degs 278 vairāk kalorijas katru dienu.

Pastāv arī nepietiekami pierādījumi liecina, ka izejvielas sastāvdaļas-kapsaicīns no čilli pipari – efektīvs, lai ārstētu aptaukošanos.

Norādēm vietnē, liecina, ka vingrošanas zāles Apidexin ir iekļaut dažus no saviem fitnesa un svara zudums programmas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Apidexin no oficiālā mājas lapa

Dietitians verdikts

Tas ir tikai jaunākais brīnums novājēšanu tabletes, kas nāk iekšā un ārā no vogue virkne. Kā vienmēr, ja kaut kas izklausās pārāk labi, lai būtu patiess, tad tas parasti ir!

Tas ir satraucoši, ka Apidexin nenāk pat ar strukturētu samazināts kaloriju ēdienreižu plāns, kuru daudzi līdzīga veida novājēšanu bagātinātājiem parasti. Tur nav pat sarakstu ieteikumi par to, kā jūs varat veikt uztura pozitīvas izmaiņas.

Britu Dietetic Association sniedz skaidras pamatnostādnes par to, kā slikta uztura konsultācijas uz vietas. Tie ietver sola ātri noteikt, iesakot burvju pārtikas tauku dedzināšanu un pieņemšanā apgalvo, ka skaņa ir pārāk labi lai būtu patiesība. Apidexin noteikti atbilst šiem kritērijiem, un tāpēc, protams, nav produkts, kas visvairāk dietitians ieteiktu kādreiz.

Izdevumu tik lielu naudas summu šī produkta attiecas uz mani. Daži sporta dalības izmaksas £30 mēnesī vai mazāk un ja jums izdodas bieži iet, jūs viegli varētu atrast sev dedzināšana vidēji par vismaz 300 kalorijas dienā!

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Apidexin no oficiālā mājas lapa

Plus, jūs saņemsiet visas citas priekšrocības, īstenojot-uzlabota sirds un asinsvadu fitnesa, tonēti muskuļi, lai uzlabo vispārējo formu un uzturot spēcīgu kauliem, pateicoties svaru gultņu darbības. Turklāt uzdevumā atbrīvos laimīgs ķimikāliju sauc endorphins, kas palīdzēs palielināt jūsu noskaņojumam. Šo papildinājumu nebūs panākt kāda no šīm lietām!

Īsāk sakot, tas ir produkts, kas varētu atstāt uz plaukta. Eksperti piekrīt, ka vienīgais veids, kā patiesi palielināt jūsu vielmaiņu tā, ka jums apdegums papildu kalorijas ir caur pilda un celtniecības muskuļu.

Spicing up maltītes ar čilli noteikti nebūs jums nekādu kaitējumu- un var nozīmēt jums pievienot mazāk pārtikas sāls, kas ir izdevīgs veselību – Tātad, ja jūs vēlaties dot, ka iet, pavadīt pāris mārciņas uz jar čilli pulvera vai pāris svaigu čili piparu.

Bet galu galā, novirzīt tiem mārciņas, droši un saprātīgi, jums būs nepieciešams pieturēties pie veselīga, sabalansēta diēta, kas ir mazāks kaloriju un iegūt daudz aktīvākas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Apidexin no oficiālā mājas lapa

Apidexin Atsauksmes

 

  Search:

 

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post