Mali Kúpiť Testosterón Booster?


Mali Kúpiť Testosterón Booster?Krátka odpoveď je pravdepodobne nie.

Nízka testosterónu dostane vinu za mnohé neduhy ktoré muži čelia pribúdajúcim vekom. Pravdepodobne ste počuli mnohé z nich: erektilnej dysfunkcie a nízke sex disk patrí medzi viac bežné dôvody, prečo niektorí ľudia rozhodnú pre testosterón booster.

A štúdie prichádzajú. Štúdia zverejnená v septembri minulého roka odkazy nízke testosterónu na srdcové problémy, zatiaľ čo iný v análoch reumatických ochorení, tvrdí, že chlapci, ktorí majú menej tohto Najmužnejších z hormóny sú vystavené väčšiemu riziku artritídy v neskoršom živote.

Ale testosterónu Max Test-tón nemusí byť tak jednoduché ako to znie. Niektorí muži mali nesledujú testosterón booster pre zdravie. Iné faktory môžu byť na prácu taky-srdcové choroby a diabetes medzi nimi. A nevieme dlhodobé účinky terapia testosterónom a ak sú to stojí za to riziko.

Udelené niekoľko mužov skutočne profitovať z testosterónu posilñovacie; tie sú muži, ktorých podmienky sú určite súvisí s nízkou hladinu testosterónu určenej lekárom. Ale to je často možné stimulovať testosterónu prirodzene, prostredníctvom výživy, životného štýlu návyky a ďalšie faktory, ktoré budeme diskutovať v tomto článku.

Kliknite tu kúpiť Testoterone Booster Test-tón (oficiálny)

Tri dôvody, prečo nie kúpiť testosterón Booster

Niektorí muži by mali vykonávať terapia testosterónom. To nie je neponúkame jediné riešenie pre mužov a by nemal byť používaný, ak:

Chcete mať deti – muži, ktorí chcú, aby otec deti by nemali kupovať testosterón booster. Liečba nie je určená na zvýšenie plodnosti a v skutočnosti môže mať opačný efekt, pretože to povie testosterónu receptory v mozgu, že telo má dostatok hormónu. Produkciu spermií výsledkom zastávku.

Myslíte, že to bude liek ED – terapia testosterónom nie je priama Liečba erektilnej dysfunkcie. Navyše tá je často predzvesť vážne zdravotné problémy, ako je cukrovka a srdcové choroby, a zaručuje výlet k lekárovi.

Máte aktívnu rakovinu prostaty-budete musieť konzultovať so svojím lekárom o tomto, ale väčšina lekárov neodporúča terapia testosterónom mužov s rakovinou prostaty alebo mužskej rakoviny prsníka.

Kliknite tu kúpiť Testoterone Booster Test-tón (oficiálny)

Mali Kúpiť Testosterón Booster?

Ako zistím, či mám testosterónu Max Test-tón?

Dostať krvný test. Príznaky nízkej testosterónu môže zrkadlo tých srdcových ochorení, cukrovky a depresie a vyžadovať laboratórne práce k diagnostike či nedostatok testosterónu je zodpovedný.

Podľa americkej národnej odbor medicíny, príznaky nízkej testosterónu patrí:

  • nižšia sexuálny apetít
  • erektilnej dysfunkcie
  • znížený počet spermií
  • zvýšenie prsia
  • menšie semenníky
  • únava
  • strata ochlpenia
  • návaly horúčavy

Príznaky z testosterónu Max Test-tón možno nevyčísliteľné príliš, ako nižšie sebavedomie a depresie. Oni by mohli spať aj problémy alebo problémy s pamäťou. Objavia príznaky Max testosterón Test-tón na určité Prahy; dôkazy naznačujú, že sexuálny apetít sa hitom mierny pokles testosterónu, pričom svalovej hmoty a sily sú posledný ísť.

Kliknite tu kúpiť Testoterone Booster Test-tón (oficiálny)

Štúdia: Estrogén zohráva úlohu príliš

Nedávna štúdia uverejnená v New England Journal of Medicine našiel tam je viac andropause ako testosterón Max Test-tón. Strata estrogén zohráva úlohu aj povedať pozorovateľov, ktorí podporujú mužov k posunu myslenia od "Je testosterón Max Test-tón?" "Vo vzťahu k čo?"

Muži previesť malé množstvo testosterónu na estrogén, a menej testosterónu prichádza s menej estrogénu, povedali. Že strata prispel k zvýšil telesného tuku-žiadnym prekvapením vzhľadom k tomu, že ženy produkovať oveľa viac estrogénu a koho majú zvyčajne viac telesného tuku než muži.

Objavia príznaky Max testosterón Test-tón na určité Prahy; dôkazy naznačujú, že sexuálny apetít sa hitom mierny pokles testosterónu, pričom svalovej hmoty a sily sú posledný ísť.

V štúdii, viesť výskumník Dr Joel Finkelstein a jeho tímu zamestnaných 400 zdravých mužov medzi 20 a 50. Každý človek vzal liek, ktorý potlačená prirodzené produkcie testosterónu a estrogénu. Polovica mužov potom vzal testosterón gél alebo placebo gél pre 16 týždňov.

Druhá polovica vzal gély s liekmi, ktoré zablokované premenu testosterónu na estrogén. Pritom výskumníci dúfal určiť úrovne akou strata testosterónu sa korešpondoval s testosterón Max Test-tón príznaky. A výrazne taky, či estrogén ovplyvnil niektorého z týchto ochorení.

Na záver tejto štúdie, našli inverzný účinky miernej úrovni nedostatku testosterónu; telesný tuk šiel hore a libido išiel dole. Straty svalovej hmoty a ED došlo neskôr, keď v 200 nanogramov na deciliter – dobre zakorenené v "andropause územie".

Kliknite tu kúpiť Testoterone Booster Test-tón (oficiálny)

Prečo pravdepodobne nepotrebujete testosterón Booster

Štúdia ukazuje, že neexistuje žiadne spoločné riešenie pre nízke testosterónu. Príznaky nedostatku mierne testosterónu môže byť tiež spôsobené cukrovkou alebo ochorením srdca. Obaja sú závažnejšie než nízkou hladinu testosterónu, nebudete vedieť, bez krvný test. A ak ste zodpovedný, nechcete testosterón booster robiť veci horšie.

Testosterónu posilñovacie nebude liečiť základné zdravotné problémy buď, a to nie je náhradou za zdravý životný štýl. Obezita, zlá strava a nedostatok pohybu môže všetky vplyv testosterónu. Každý hrá dôležitú úlohu v mužskej fungovanie – testosterón Max Test-tón príznaky medzi nimi – a môže znížiť riziko vzniku cukrovky, srdcových chorôb a ďalších ochorení v procese.

Napokon, len čo je testosterón Max Test-tón? Niektoré laboratóriá definovať ako 500 ng/dl, iní podstatne nižší, 200 alebo nižšiu. V súčasnosti 300 pláva okolo ako väčšina akceptované lakmusovým papierikom pre Max testosterón Test-tón, ale nie všetci pozorovatelia súhlasia, alebo pokus o odkaz nízkou hladinu testosterónu na štandardnom rozlíšení na prvom mieste.

Terapia testosterónom môže pomôcť niektoré muža, ale lekár bude musieť predpísať, že- a identifikovať testosterónu Max Test-tón ako príčinu týchto symptómov pomocou krvných testov. Dokonca aj potom, výskum naznačuje, je to najlepšie pre mužov s veľmi nízka hladina testosterónu. Hovoriť so svojím lekárom pre viac informácií.

Kliknite tu kúpiť Testoterone Booster Test-tón (oficiálny)

Päť prírodné testosterón boostery

Ste presvedčení, že zvýšenie hladiny testosterónu sa vyliečenie, čo trápi vás? Začnite svoj životný štýl. Zoberme si tieto prírodné spôsoby, ako zvýšiť testosterón a žiť lepšie, keď si to:

Sleep Well -University of Chicago štúdia zistila, že mladí muži s problémy so spánkom mali Dolné testosterón po týždni. Hormón bola najmä nízka medzi 14: 00 a 22: 00 v dni kedy nedostal dostatok shut-eye. Udelené, to sa ľahšie povie ako urobí spať dobre, ak ste náchylní k nespavosti-hovoriť z vlastnej skúsenosti – ale môžete začať s dobrou spánkovej hygieny.

Stratiť mäkká tukové tkanivo – stredného veku-muži, ktorí trpia nadváhou a s prediabetes hrozí s nízkou hladinu testosterónu. 2012 štúdia zistila mužov v tomto demografické dostal veľa z ich groove späť, s takmer 50% nárast testosterónu keď oni stratili váhu.

Get Your zinok – nie je žiadnym prekvapením, že ustrice patrí medzi top potraviny, ktoré si nadržaný. Cenené mäkkýšov sú skvele s vysokým obsahom zinku, ktorý je prepojený k regulácii hladiny testosterónu v sére v zdravých ľudí. Ustrice nie vaša vec? Môžete tiež získať zinku v červené mäso, hydina, fazuľa, orechy, kraby, homáre a celé zrná.

Vyhnite sa cukor – môže prísť deň, keď bohaté na cukor ako sóda sú uvedené v tej istej vete ako cigarety. Endokrinné spoločnosť hlási, že glukózy (cukru) znižuje testosterón až o 25%. Toto zistenie platilo v oboch ľudí s prediabetes, diabetes a tí s normálne toleranciu glukózy.

Cvičenie – Poďme si valcovania, muž! Štúdie ukazujú, že testosterón zvyšuje po cvičení. Odolnosť tréning je obzvlášť účinná, ale nemusíte dostať full-na Arnold ťažiť – len cieľom prejsť na 30 minút denne. Váš sexuálny apetít Ďakujem vám príliš.

A konečne, nezabudnite jesť tieto potraviny, ktoré zvyšujú testosterónu. Blokovanie alergie, samozrejme.

Kliknite tu kúpiť Testoterone Booster Test-tón (oficiálny)

Možnosti nahradenia testosterónu

Takže ste boli u lekára a on má diagnostikovaný s testosterón Max Test-tón? Ste mohli ťažiť z testosterón booster. To znamená, že váš krvný test sa vrátil a ty si jasne na nízkej strane, asi 300 ng/dl alebo menej.

Ak chcete pokračovať, môže hovoriť s urológ vo vašom meste, kto vám môže poradiť testosterónu náhradné možnosti, ako injekcie, patche, gél alebo implantovateľnej peliet.

Testosterón prášky sú k dispozícii, aj keď nie v Spojených štátoch.

Injekcie – budete musieť vziať tieto každé dva týždne, a s nevýhodou veľkú dávku okamžite po aplikácii ktoré rýchlo klesá.

Aktuálne gély – menej rušivé ako injekcie, aktuálne gél by sa mali uplatňovať v dopoludňajších hodinách a typicky absorbuje do dvoch až šiestich hodín. Tento balík poskytuje stabilné dávky testosterónu, keď potrebujete zabezpečiť žiadne ženy alebo deti dotýkať gél absorbuje alebo by mohli zmeniť svoje hormóny.

Opravy -ako gély, záplaty sú unintrusive a ponúkajú stabilné dávky testosterónu. Patche môže dráždiť kožu.

Pelety – Toto sú implantovaný pod kožu na chrbte počas úrad ambulantne. Výsledky by mohli trvať až štyri mesiace. Táto možnosť je relatívne lacný taky, v zhruba 250 USD.

Nech vám možnosť vybrať si, poznať riziká: terapia testosterónom môže spôsobiť väčšie prostaty, zadržiavanie vody, spánková apnoe, menej spermií a zvýšenie počtu krvných doštičiek. Tá môže zvýšiť riziko vzniku krvných zrazenín.

Pamätajte si, že testosterón booster nie je náhradou za dobré návyky. Diéta a cvičenie hrať obrovskú úlohu v kvalite života. Nechcem use syntetický Testosterón ako zámienku na lokat burger a sóda s každým jedlom.

Sledujte testosterónu Max Test-tón príznaky. Sexuálny apetít sa zdá byť prvý ísť spolu s nevyčísliteľné pocity ako niečo je preč; môžete cítiť depresiu alebo majú problémy so spaním. Počúvajte svoje telo a hovoriť so svojím lekárom. Nepoužívajte byť v rozpakoch-byť úprimný. Dostať krvný test zistiť, čo sa deje.

Kliknite tu kúpiť Testoterone Booster Test-tón (oficiálny)

Mali Kúpiť Testosterón Booster?

 

  Search:

 

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post