Recenze Capsiple


Recenze CapsipleS nároky, které spaluje tolik kalorií jako 25 minut běhat není divu, že Capsiplex – nové odtučňovací pilulky – učinila hlavní zprávy. Ale je Capsiplex bezpečné a bude to opravdu posun těchto liber? Dietolog Juliette Kellow vyšetřuje...

Nejnovější odtučňovací pilulky k dosažení UK břehy opravdu to zní příliš dobře, aby to byla pravda. Capsiplex tvrdí, že vám pomohou zhubnout, zatímco nedělá nic víc než sedět u stolu, díky schopnosti stále hubnout až 278 – ve stejné výši jako hamburger, plátek pizza nebo dva velké čokoláda čip cookies.

S celebritou po obsahující údajně A-listers jako Jennifer Lopez, Brad Pitt a Britney Spears není divu, že nás Britové jdou na to. Ale zatímco Capsiplex by mohlo být velké novinky pro noviny, je to také velká zpráva pro našeho waistlines?

Chcete-li koupit capsiplex z oficiální stránky

Co je Capsiplex?

Capsiplex hubnutí doplněk, který obsahuje látku, zvanou kapsaicin, přirozeně se vyskytující sloučenina nachází v chilli papričky (Capsicum), které jim dává jejich teplo.

Také obsahuje tři složky: kofein, niacinu (B vitamin) a Piperin (nalezený v černý pepř). Na základě toho tvrdí, že je 100 % přírodní.

Jak funguje Capsiplex?

Výrobku tvrdí, že chilli papričkou (nebo kapsaicin) v pilulkách stimuluje metabolismus, tak jsme spálit více kalorií a tedy snižování tělesného tuku.

Chcete-li koupit capsiplex z oficiální stránky

Existuje nějaký důkaz, jak to funguje?

Všechny nároky na Capsiplex jsou založeny na malé soud provedená na University of Oklahoma. Ve studii vzal 25 předmětů Capsiplex pilulky nebo placebo před uplatněním.

Vědci pak sledovat množství energie, které by vynaložil a jejich spotřeby kyslíku a srdeční frekvence 60 minut předtím, než začal vykonávat, a to během období 60minutové cvičení, která se skládala z chůze na běžícím pásu a pak 50 minut po cvičení.

Studie zjistila, že předměty s odtučňovací pilulky Capsiplex shořely třikrát více kalorií než cvičení, tři procenta více kalorií během cvičení a dvanáctkrát více kalorií do jedné hodiny po výkonu – ve výši kalorie navíc 278 celkem.

Chcete-li koupit capsiplex z oficiální stránky

Recenze Capsiple

Tak mohou chilli papričky opravdu pomoci hubnutí?

Malý počet lidí a zvířat studie zkontrolovali zda chilli spotřeba zvyšuje metabolismus. Rozhodně se zdá, že přidání chilli jídla zvyšuje produkci tepla v těle krátkou dobu, což znamená, že tělo má k práci těžší regulovat svou teplotu.

V důsledku toho jsou malé množství extra kalorie spálené. Účinky jsou však jen krátké trvání. Delší termín účinky mohou být vidět v tom, pravidelné aktivity a cvičení, která přirozeně zvyšuje váš metabolismus.

Mezitím žádný výzkum byla provedena, zda je aktivní složkou v chilli papričky – kapsaicin – účinná Dlouhodobá léčba obezity.

Nakonec až výrazně více výzkum provádí, je nemožné říci, zda chilli skutečně pomoci hubnutí. Ve skutečnosti je však nepravděpodobné, že by že někdy byly kouzlo hubnutí složkou tolik z nás touha.

Chcete-li koupit capsiplex z oficiální stránky

Co odlišuje tuto pilulku?

Spousta odtučňovací pilulky patří chilli, takže co je to, co tvůrci Capsiplex tenhle oddělil? Několik Hubnutí doplňky rozhodně patří přísad, jako je paprika, chilli nebo kapsaicin.

Výrobci Capsiplex však říkají, že chilli papričky v částky potřebné pro efektivní spalování kalorií by značně dráždit sliznici žaludku, pokud v dávkování potřebných.

Říká se, že aby se zabránilo podráždění, mnoho doplňků používat zředěný, neefektivní množství chilli pepř extraktu.

Capsiplex se liší, protože doplňky používají speciální povlak, který je navržen tak, aby odolaly kyselost v žaludku. Jako výsledek paprika extrakt obchází žaludek, kde může způsobit podráždění a místo vydání přímo do střeva, kde je prý cítit žádné nepohodlí.

Chcete-li koupit capsiplex z oficiální stránky

Kolik stojí Capsiplex?

Jeden měsíc dodávky 30 kapslí stojí 29,99 liber.

Jak často jste si ji?

Si vzít jednu pilulku denně ráno s sklenici vody, nebo pro nejlepší výsledky, 30-60 minut před cvičením.

Jak velkou váhu budou ztraceny?

Výrobci říkají záleží na vaši hmotnost, ale pokud máte více, než lze očekávat, že kámen přesunout vás ztratit až 4lb v prvním týdnu následuje 1-2 kg za týden po tom.

Chcete-li koupit capsiplex z oficiální stránky

Recenze Capsiple

Existují nějaké jiné produkty Capsiplex?

Ano, je také nový produkt s názvem Capsiplex chuť odstraňovač, který tvrdí, že pomoc zahánění hladu a snížit velikost porce až o 50 procent, aby vás plně až dalším jídlem bez nutnosti občerstvení.

Tento produkt obsahuje několik složek, které jsou běžně používané v hubnutí doplňků, včetně:

  • Metylcelulóza
  • l karnitin
  • Magnesium-stearát
  • chrom pikolinát

To stojí £24,99 90 kapslí-jeden měsíc dodávky. Zdá se, že žádná studie byly provedeny pro posouzení účinnosti tohoto produktu. Také tam má jen omezené výzkumu, li, které naznačují, že jednotlivé složky jsou úspěšní na následek úbytek hmotnosti.

Chcete-li koupit capsiplex z oficiální stránky

Jaké jsou výhody?

Jak je tomu u žádné hubnutí doplněk, odtučňovací pilulky Capsiplex je pravděpodobné, že strávíte více času přemýšlet o tom, co budete jíst a kolik cvičení užíváte – a to může být dobrá věc.

Mnozí lidé zjistili, že když začnou užívat doplněk, které by se jim pomůže zhubnout, nevědomky změnit své stravování a cvičení návyky k lepšímu, což má za následek úbytek hmotnosti. Jinými slovy prášky na hubnutí může mít placebo efekt.

A zápory?

Neexistuje dostatek důkazů o tom, že tento produkt funguje spálit více kalorií. Jedna malá studie zahrnující jen 25 předmětů není dostatečně robustní, aby stát až po zdravotní kontrole – ba, nezdá se, že tato studie byla zveřejněna v specializovaných časopisech.

V současné době neexistuje žádný důkaz o tom, že stejné výsledky by se pokládaly mezi lidmi, kteří se Capsiplex denně po dlouhou dobu. Proto je velký předpoklad naznačuje, že dospělých tento doplněk běžně spálí 278 více kalorií každý den.

Existuje také nedostatečné důkazy, které naznačují, že surový přísada-kapsaicin z chilli papričky – je účinná při léčbě obezity.

Tvrzení na webu naznačují, že tělocvičny jsou zahrnující Capsiplex do některé z jejich fitness a hubnutí programy.

Chcete-li koupit capsiplex z oficiální stránky

Dietitians verdikt

To je jen poslední v řetězci zázrak odtučňovací pilulky, které dovnitř a ven z vogue. Jako vždy pokud něco zní příliš dobře, být pravda, pak je to obvykle je!

To je znepokojující, že Capsiplex nepřijde ani s strukturované sníženou kalorickou plán, který mnoho podobných typů doplňků hubnutí obvykle dělají. Není ani seznam návrhů, jak si můžete vytvořit pozitivní změny ve stravování.

Britské dietetické asociace dává jasné pokyny, jak rozpoznat špatné dietní poradenství. Patří mezi ně slibuje rychlou opravu, doporučování magické spalování tuků foods a tvorby tvrdí, že zní příliš dobře, aby to byla pravda. Capsiplex rozhodně splňuje tato kritéria, a tak rozhodně není produkt, který většina dietitians by někdy doporučit.

Výdaje na velké množství peněz na tomto produktu obavy mě. Některé tělocvična členství stojí 30 liber měsíčně nebo méně a pokud se vám podaří jít často, můžete snadno ocitnete pálení v průměru nejméně 300 kalorií denně!

Chcete-li koupit capsiplex z oficiální stránky

Plus budete mít všechny ostatní výhody výkonu – lepší kardiovaskulární fitness, ochablé svaly tak, aby váš celkový tvar zlepšuje a udržuje silné kosti díky nosné činnosti. Navíc, cvičení bude uvolňovat šťastné chemické látky zvané endorfiny, které by měly pomoci zvýšit vaši náladu. Tento dodatek nesmí dosáhnout těchto věcí!

Všichni ve všech to je produkt, který jsem nechala na polici. Odborníci se shodují, že jediný způsob, jak skutečně zvýšit váš metabolismus tak, že spálíte kalorie je prostřednictvím cvičení a budování svalů.

Kořenící jídla s chilli rozhodně neuškodí si – a může znamenat, že jste přidali méně soli do jídla, což je prospěšné pro zdraví – takže pokud chcete dávat, že jít, strávit pár kilo na sklenice chilli prášku nebo pár čerstvé chilli papričky.

Ale nakonec, k posunu těchto liber, bezpečně a rozumně, budete muset držet na zdravou, vyváženou stravu, která je nižší obsah kalorií a aktivnější.

Chcete-li koupit capsiplex z oficiální stránky

Recenze Capsiple

 

  Search:

 

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post