Rosaura Puhr Arvustust


Rosaura Puhr ArvustustSee põletab sama palju kaloreid maha kui 25-minutilise jog nõuetest on pole ime, et Rosaura Puhr – uus salenemisele pillid-tegi Sähkeuutiset. Aga kas Rosaura Puhr ohutu ja nihkub see tõesti need naela? Dietoloog Juliette Kellow uurib...

Viimane salenemisele pillid UK jõuda randu tõesti ei kõla liiga hea et olla tõsi. Rosaura Puhr väidab, et aidata teil kaalust alla samal ajal mitte midagi rohkem kui istungi oma laua tänu oma võimet põletada kuni 278 kalorit – sama summa nagu hamburger, viil pizza või kahe suure šokolaadi chip küpsiseid.

Kuulsus pärast, et väidetavalt sisaldab A-listers nagu Jennifer Lopez, Brad Pitt ja Britney Spears, on meil britid lähevad hulluks see ime. Kuid samas Rosaura Puhr võib olla suur uudis Ajalehed, on see ka suur uudis meie kehakaal?

Vajuta siia osta Rosaura Puhr ametlik kodulehekülg

Mis on Rosaura Puhr?

Rosaura Puhr on salenemist täiendada, mis sisaldab koostisosa nimetatakse kapsaitsiin, looduslikult esinevate ühend leitud chilli pipart (paprika), mis annab oma soojuse.

See sisaldab ka kolmest komponendist: kofeiini, niatsiin (B-vitamiini) ja piperine (leitud must pipar). Seetõttu väidab end olevat 100% looduslik.

Rosaura Puhr tööpõhimõte

Toote väidab, et chilli pipar (või kapsaitsiin) ning tablette stimuleerib meie ainevahetust, nii et me põletada rohkem kaloreid ja seega vähendada keha rasva.

Vajuta siia osta Rosaura Puhr ametlik kodulehekülg

Kas see toimib tõendi?

Rosaura Puhr taotlused põhinevad üks Oklahoma Ülikooli teha väike uuring. Uuringus, võttis 25 teemasid enne teostamist Rosaura Puhr pill või platseebot.

Teadlased jälgida siis nad kulutatud energia ja hapniku tarbimise ning südame löögisageduse summa 60 minutit, enne kui nad hakkasid teostamisel 60-minutilise treeningu ajal, mis koosnes kõndides jooksulint ja seejärel 50 minutit pärast trenni.

Uuringus leiti, et teemasid võttes Rosaura Puhr salenemisele pillid põlenud kolm korda rohkem kaloreid enne teostamist, kolm protsenti rohkem kaloreid treeningu ajal ja 12 korda rohkem kaloreid üks tund pärast teostamisel – eest 278 kaloreid kokku summas.

Vajuta siia osta Rosaura Puhr ametlik kodulehekülg

Rosaura Puhr Arvustust

Nii saab tšillipipar tõesti abi kaalulangus?

Väikese arvu loomade ja inimeste uuringud uurinud kas chilli tarbimine kiirendab ainevahetust. Ta kindlasti tundub, et lisades chilli sööki suurendab lühiajaliselt, mis omakorda tähendab, et keha on rohkem tööd, et selle temperatuur reguleerida keha soojuse tootmine.

Seetõttu väike summa ekstra kaloreid põletatakse. Mõju ainult lühike elas. Pikemas perspektiivis mõju näha korrapärane tegevus ja liikumine, mis suurendab teie metabolismi loomulikult tegemast.

Vahepeal ole uuringud on tehtud kas tšillipipar – kapsaitsiin – toimeaine on tõhus pikaajalise ravi ülekaalulisus.

Lõppkokkuvõttes kuni tunduvalt rohkem uuringud toimuvad, on võimatu öelda, kas tšillipipar abi kaalulangus. Tegelikkuses aga on ebatõenäoline kunagi neid slimming koostisosa nii palju meile desire magic.

Vajuta siia osta Rosaura Puhr ametlik kodulehekülg

Mis teeb see pill erinevad?

Palju salenemisele pillid sisaldavad tšilli, et mis see Rosaura Puhr tegijate arvates on see üks määra välja? Mitu salenemist toidulisandeid kindlasti sisaldama koostisosi nagu cayenne pipar, tšilli või kapsaitsiin.

Rosaura Puhr tootjad öelda, et tšilli pipart tarbitakse vajaliku summaga, sest tõhus kalorite põletamise oleks tunduvalt ärritada mao limaskesta põhivaldkondades on vaja annust.

Nad ütlevad, et see ärritus vältimiseks kasutada palju toidulisandeid lahjendatud, ebaefektiivne kogused chilli pipra ekstrakt.

Rosaura Puhr erinev, sest toidulisandeid kasutada spetsiaalne kate, mis on ette nähtud taluma mao happesust. Seetõttu capsicum väljavõte möödasõidu mao, kus see võib põhjustada ärritust ja hoopis vabastatakse otse soolestikus, kus väidetavalt tundis mingit ebamugavust.

Vajuta siia osta Rosaura Puhr ametlik kodulehekülg

Kui palju maksab Rosaura Puhr kulu?

Ühe kuu jooksul pakkumise 30 kapslit maksab £29.99.

Kui tihti te võtate seda?

Võtad ühe pill päevas hommikul klaasi vett või parima tulemusi, 30-60 minutit enne trenni.

Kui palju kaalu kaotavad?

Tootjad öelda see sõltub teie alustades Kaal, aga kui sul on rohkem kui kivi minema sa võid oodata, et kaotada kuni 4lb esimesel nädalal järgneb 1-2lb nädal pärast seda.

Vajuta siia osta Rosaura Puhr ametlik kodulehekülg

Rosaura Puhr Arvustust

On muid Rosaura Puhr toodet?

Jah, on ka uus toode nimega Rosaura Puhr isu Suppressor, mis väidab, et aidata hoida nälg on lahe ja vähendada osa suurus kuni 50 protsenti hoida sa täis kuni teie järgmise toidukorra ilma vajaduseta suupiste.

Toode sisaldab mitmeid koostisosi kasutatakse tavaliselt salenemist toidulisandeid, sealhulgas:

  • Metüültselluloos
  • l-karnitiini
  • magneesiumstearaat
  • Kroom picolinate

See maksab £24,99 90 kapslit – ühe kuu pakkumine. Tundub, et läbi viidud ühtegi uuringut selle toote tõhususe hindamiseks. Ka, seal on piiratud uuringud, kui need on olemas, et üksikute koostisainete on edukas, tulemuseks on kaalulangus.

Vajuta siia osta Rosaura Puhr ametlik kodulehekülg

Millised on plussid?

Nagu iga salenemist täiendada, võttes Rosaura Puhr salenemisele pillid on tõenäoliselt tähendab veedate rohkem aega mõelda mida sa süüa ja kui palju kasutab sa võta – ja see saab olla ainult hea.

Paljud inimesed leiavad, et kuna nad alustavad nad usuvad täiendada aitab neil kaalus, nad alateadlikult muuta oma toitumise ja kasutamise harjumusi paremaks, mille tulemuseks on kaalulangus. See tähendab, salenemisele pillid on platseebo efekt.

Ja miinuseid?

On piisavalt tõendeid, see toode toimib põletada rohkem kaloreid. Üks väike uuring hõlmavad vaid 25 teemasid tõesti ei ole piisavalt tugev, et seista kuni meditsiiniline kontroll – tõepoolest, selles uuringus ei tundu eelretsenseeritavates väljaannetes avaldatud.

Praegu ei ole tõendeid, et sama tulemuse oleks näinud seas inimesi, kes võttis Rosaura Puhr iga päev üle pika aja. Seetõttu on väga suur eeldus sellele, et täiskasvanute tarvitamist täiendada rutiinselt põletada 278 rohkem kalorit päevas.

Samuti on piisavalt tõendeid, et toores koostisosa kapsaitsiin chilli peppers on tõhus ravivad Rasvumine.

Veebilehel esitatud väidete viitavad, et spordisaalid on sisaldavad Rosaura Puhr mõned oma fitness ja weight loss programmide.

Vajuta siia osta Rosaura Puhr ametlik kodulehekülg

Dietitians kohtuotsust

See on lihtsalt Viimane string miracle salenemisele pillid, mis tulevad sisse ja välja Vogue. Nagu alati, kui midagi kõlab liiga hea et olla tõsi, siis tavaliselt on!

Teeb muret, et Rosaura Puhr isegi ei jõudnud koos struktureeritud vähendatud kalorsusega toitlustamiskava, kus palju sarnaseid salenemist toidulisandeid tavaliselt ei. Seal ei ole isegi nimekirja soovitusi, kuidas positiivne dieedi muutus.

Briti Dieet Liit annab selged juhised kuidas märgata halba toitumissoovitusi. Nendeks on paljutõotav kiirparandus, soovitades maagiline rasvapõletuse toidud ja tegemise väidab, et heli liiga hea et olla tõsi. Rosaura Puhr kindlasti täidab neid kriteeriume ja nii on kindlasti mitte kõige dietitians soovitaks kunagi toode.

Kulutused nii suure summa raha selle toote mured mind. Mõned jõusaal liikmemaksud maksma £30 kuus või vähem ja kui õnnestub sageli minna, võiks ise põletamine vähemalt 300 kalorit päevas keskmiselt!

Vajuta siia osta Rosaura Puhr ametlik kodulehekülg

Plus, saad kõik muud hüvitised teostamisel – täiustatud kardiovaskulaarse võimekuse, toonitud lihaseid nii, et paraneb teie üldine kuju ja säilitades tugevate luudega tänu kaal kandvaid tegevusi. Plus kasutamine vabastab õnnelik kemikaalide nimetatakse kaevata valu lievittävien endorfiinien, mis peaks aitama tõsta oma tuju. Seda lisatasu ei saavuta neid asju!

Kõik see on toode, ma jätan riiulil. Eksperdid nõustuvad, et ainus võimalus tõesti suurendada oma ainevahetust, nii et sa põletada ekstra kaloreid on läbi kasutamisel ja hoone lihasesse.

Spicing üles chilli sööki kindlasti ei tee sa midagi halba – ja võib tähendada lisate vähem soolast toitu, mis on tervisele kasulik – nii anna minna soovi kulutada paar kilo jar chilli pulber või mõne värske tšillipipar.

Aga lõppkokkuvõttes suunata need naela ohutult ja mõistlikult, peate kinni tervisliku, tasakaalustatud toitumise, mis on madalam kaloreid ja aktiivsema.

Vajuta siia osta Rosaura Puhr ametlik kodulehekülg

Rosaura Puhr Arvustust

 

  Search:

 

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post