Vajadzētu Iegādāties Testosterona Pastiprinātājs?


Vajadzētu Iegādāties Testosterona Pastiprinātājs?Īsā atbilde uz šo, iespējams, nav.

Zemu testosterona kļūst vainot par daudzām kaitēm, ka vīriešu sejas, kā tie vecāki. Jūs esat dzirdējuši daudzi no tiem: Erekcijas disfunkcija un zema dzimuma vadīt ierindoti starp biežāk sastopami iemesli, kāpēc daži cilvēki izvēlas testosterona pastiprinātājs.

Un glabāt nāk pētījumus. Pētījums publicēts septembrī pagājušajā gadā saites zemu testosterona sirds problēmas, kamēr citas ar reimatiskām slimībām Annals apgalvo, ka puiši, kuri ir mazāki par šo manliest, hormoni, kas ir pakļauti lielākam riskam artrīts turpmākajā dzīvē.

Bet testosterona Max testa signāls var nebūt tik vienkārši, kā izklausās. Daži vīrieši būtu īstenot testosterona pastiprinātājs veselības apsvērumu dēļ. Citi faktori var būt darbs pārāk-sirds slimības un diabēts, starp tiem. Un mēs nezinām, ilgtermiņa sekas testosterona terapija un, ja viņi ir vērts risku.

Piešķirta, daži vīrieši varētu patiešām gūt labumu no testosterona pastiprinātājs; tie ir vīrieši, kuru nosacījumi noteikti ir saistītas ar zemu testosterona, ko nosaka ārsts. Bet bieži vien ir iespējams stimulēt testosterona dabā, izmantojot uztura, dzīvesveida ieradumus un citus faktorus, kas šajā rakstā mēs apspriedīsim.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Testoterone Booster testa toni (oficiālā)

Trīs iemesli nepirkt testosterona Booster

Daži vīrieši būtu īstenot testosterona terapija. Tas nav viens izmērs der visiem risinājumu vīriešiem un nedrīkst izmantot, ja:

Jūs vēlaties būt bērniem-vīriešiem, kuri vēlas, lai tēvs bērniem nevajadzētu pirkt testosterona pastiprinātājs. Ārstēšana nav paredzēts palielināt auglību un patiesībā var būt pretējs efekts, jo tā stāsta testosterona receptoriem smadzenēs, ka struktūra ir pietiekami hormons. Spermas ražošanas rezultātā tiek pārtraukta.

Jūs domājat, ka tas būs izārstēt ED-testosterona terapija nav tiešas ārstēšanas Erekcijas disfunkcija. Turklāt tā bieži vien ir nopietnas veselības problēmas, piemēram, diabētu un sirds slimības, savējos un garantē, ka brauciens pie ārsta.

Jums ir aktīvs prostatas vēzis-jums nāksies konsultēties ar savu ārstu par šo, bet lielākā daļa ārstu neiesakām testosterona terapija ar prostatas vēzi vai vīriešu krūts vēzis vīriešiem.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Testoterone Booster testa toni (oficiālā)

Vajadzētu Iegādāties Testosterona Pastiprinātājs?

Cik zinu, ja man testosterona Max testa toni?

Saņemt asins analīzes. Zemu testosterona simptomi var spoguli, tiem, kas no sirds slimības, diabēts un depresija un pieprasīt laboratorijas darbu diagnosticēt vai testosterona deficīts ir atbildīgs.

Saskaņā ar ASV Valsts departamenta medicīnas, zemu testosterona simptomi ietver:

  • zemāku dzimums disku
  • Erekcijas disfunkcija
  • samazināta spermatozoīdu skaits
  • palielinātu krūts izmēram
  • mazāku sēklinieki
  • nogurums
  • ķermeņa apmatojuma zaudējumu
  • karstā mirgo

Testosterona Max. tests-Tone simptomi var būt aprēķināmas pārāk, tāpat kā zemāku pašapziņu un depresija. Viņi var miega problēmas vai jautājumus, ar atmiņu. Pazīmes testosterona Max. tests-Tone parādās noteiktas robežvērtības; pierādījumi liecina, ka dzimums disku aizņem hit ar nelielu krituma testosterona, bet muskuļu masu un izturību ir pēdējie, kas iet.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Testoterone Booster testa toni (oficiālā)

Pētījums: Estrogēnu ir liela nozīme pārāk

New England Medicīnas Vēstnesī publicēts nesenā pētījumā konstatēts, tur ir vairāk andropause nekā testosterona Max testa toni. Estrogēnu zaudēšana ir liela nozīme arī teikt novērotājiem, kas mudinātu vīriešus domāšanā pāriet no "Tas testosterona Max testa toni?'"Attiecībā pret ko?"

Vīriešiem pārvērst testosterona nelielu daudzumu estrogēnu un ar mazāk testosterona nāk mazāks estrogēnu, viņi teica. Zaudējumu veicināja palielinājās ķermeņa tauku – nav pārsteigums, ņemot vērā to, ka sievietes ražot daudz vairāk estrogēnu un kam parasti ir vairāk ķermeņa tauku nekā vīrieši.

Pazīmes testosterona Max. tests-Tone parādās noteiktas robežvērtības; pierādījumi liecina, ka dzimums disku aizņem hit ar nelielu krituma testosterona, bet muskuļu masu un izturību ir pēdējie, kas iet.

Šajā pētījumā no 20 līdz 50 svina pētnieks Dr Joel Finkelstein un viņa komandas darbā 400 veseliem vīriešiem. Katrs cilvēks ņēma narkotiku, kas apspieda dabīgo ražošanas testosterona un estrogēnu. Tad pusei vīriešu bija testosterona gela vai placebo gel 16 nedēļas.

Otra puse bija gēlus ar medikamentiem, bloķētu testosterona pārvēršanai estrogēnu. To darot, pētnieki cerēja, ka precīzi noteikt līmeni, pie kura testosterona zaudējumu sarakstījās ar testosterona Max testa toni simptomi. Un būtiski, vai estrogēnu ietekmē jebkuru no šīs kaites.

Par pētījuma secinājums, viņi atrada apgriezto efektu pie vieglas pakāpes testosterona trūkumu; ķermeņa tauku uzkāpa un libido samazinājās. Muskuļu zudumu un ED radās vēlāk, tomēr pie 200 nanogramiem vienam decilitrs – labi iesakņojusies "andropause teritorija".

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Testoterone Booster testa toni (oficiālā)

Kāpēc jūs, iespējams, nav nepieciešams testosterona Booster

Pētījums parāda, ka nav kopēju risinājumu attiecībā uz zemu testosterona. Simptomi vieglas testosterona deficītu var izraisīt diabētu vai sirds slimības. Abi ir nopietnāks par zemu testosterona, jūs nezināt, bez asins analīzes. Un, ja viņi ir atbildīgi, jūs nevēlaties testosterona pastiprinātājs, lai padarītu lietas sliktāk.

Testosterona pastiprinātājs vai nu nebūs izārstēt pamatā esošo veselības jautājumiem, un tas neaizstāj veselīgu dzīvesveidu. Aptaukošanās, nepilnvērtīgs uzturs un trūkumu var visi ietekmē testosterona līmeni. Katrs ir būtiska nozīme vīriešu darbību-testosterona Max testa toni simptomi starp tiem- un var samazināt jūsu risk, diabēts, sirds slimības un citas kaites šajā procesā.

Visbeidzot, tikai to, kas ir testosterona Max testa toni? Dažām laboratorijām to definēt kā 500 ng/dl, citi daudz zemāks nekā 200 vai mazāka. Pašlaik 300 peld ap kā visbiežāk pieņemts lakmusa tests testosterona Max testa-toni, bet ne visi novērotāji piekrīt vai mēģinājums saistīt zemu testosterona standarta definīcijas pirmajā vietā.

Testosterona terapija var palīdzēt dažiem vīriešiem, bet ārsts būs nepieciešams noteikt, ka- un testosterona Max testa toni identificēt kā tādus simptomus caur asins pārbaudes cēloni. Pat tad, pētījumi liecina, tas ir labākais, lai cilvēki ar ļoti zemu testosterona līmeni. Runāt ar savu ārstu, lai iegūtu vairāk informācijas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Testoterone Booster testa toni (oficiālā)

Pieci dabas testosterona pastiprinātāji

Ir pārliecināti, ka palielinot testosterona izārstēs, kas ails jums? Sāciet ar savu dzīvesveidu. Aplūkosim šos dabas veidiem, kā palielināt testosteronu un dzīvot labāk, kamēr jūs darīt to:

Gulēt labi -University Chicago pētījums konstatēja, ka jauniem cilvēkiem ar miega problēmas zemāka testosterona pēc nedēļas. Hormonu bija īpaši zema līdz 2 PM 10 PM par dienām, kad viņi nesaņēma pietiekami shut-eye. Piešķirta, to ir vieglāk pateikt, nekā izdarīt gulēt labi, ja jūs esat pakļauti bezmiegs-runāt no pieredzes- bet jūs varat sākt ar laba miega higiēnu.

Lose Flab -pusmūža vīrieši, kuri ir liekais svars un prediabetes ar zemu testosterona riskam. 2012. gada pētījumā konstatēts, vīriešiem tas demogrāfisko got daudz savu Groove atpakaļ, ar gandrīz 50 % pieaugumu testosterona, kad viņi zaudēja svaru.

Get Your cinka – tas nav nekāds pārsteigums, kas ierindoti starp top pārtikas produktus, kas padara jūs ragveida austeres. Visdārgākais gliemeņu ir famously augsts cinka, kas ir saistīta ar regulēšanas testosterona līmenis serumā veselīgu guys. Austeres nav jūsu lieta? Jūs varat arī saņemt cinka sarkanās gaļas, mājputnu, pupiņas, rieksti, krabji, omāri un veseli graudi.

Izvairieties no cukura -var pienākt diena, kad cukuru bagātu produktu, piemēram, soda ir minēts tajā pašā teikumā, kā cigaretes. Endokrīnās sistēmas sabiedrības ziņo, ka glikozes (cukura) samazina testosterona līdz 25 %. Šo secinājumu tur taisnība gan cilvēki ar prediabetes, diabēts un ar normālu glikozes pielaide.

Vingrinājums – pieņemsim iegūt velmējot, cilvēks! Pētījumi atklāj, ka testosterons paaugstina pēc izmantošanas. Pretestība mācību ir īpaši efektīva, bet jums nav nepieciešams, lai saņemtu pilnu-on Arnold labumu-tikai mērķis ir pārvietot 30 minūtes dienā. Dzimums disku būs paldies pārāk.

Un visbeidzot, neaizmirstiet ēst šos pārtikas produktus, kas veicinātu testosterona. Lieguma alerģiju, protams.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Testoterone Booster testa toni (oficiālā)

Testosterona Nomaiņa opcijas

Tātad jūs esat bijis pie ārsta un viņš ir diagnosticēta ar testosterona Max testa toni? Jūs varētu gūt labumu no testosterona pastiprinātājs. Tas nozīmē, ka asins analīzes ir atgriezies un tu esi skaidri uz zemspiediena puses, droši vien pie 300 ng/dl vai mazāk.

Ja vēlaties turpināt, jūs varētu runāt ar urologist savā pilsētā, kuri var sniegt padomu par testosterona Nomaiņa iespējas, piemēram, injekcijām, plāksteri, želeju vai implantējamas granulas.

Testosterona tabletes ir pieejamas gan ir Amerikas Savienotajās valstīs.

Injekcijas -jums vajadzēs ņemt tos ik pēc divām nedēļām un ar trūkumiem, kas saistīti ar krietnu devu nekavējoties pēc pieteikuma, kas ātri nokrītas.

Aktuāls želejas -mazāk traucējoši nekā injekcijas, aktuālu gels ir jāpiemēro no rīta un parasti absorbē divu līdz sešu stundu laikā. Tas nodrošina vienmērīgu devu testosterona, gan vajadzēs nodrošināt sieviešu vai bērnu pieskarties gel, kā tas absorbē vai tas varētu mainīt savu hormonu.

Ielāpiem – piemēram, geli, ielāpi ir unintrusive un piedāvājuma līdzsvara deva testosterona. Plankumi var kairināt ādu.

Granulas – tās implantē zem ādas uz muguras ambulatoro biroja procedūras laikā. Rezultātus varētu ilgt līdz četriem mēnešiem. Šī opcija ir salīdzinoši lēti, arī pie apmēram $250.

Atkarībā no izvēlētās opcijas izvēlnes zini riskus: testosterona terapija var izraisīt trombocītu skaita lielāku prostatas, ūdens aizture, miega apnoja, mazāk spermu un pieaugumu. Pēdējais var palielināt risku asins recekļi.

Atcerieties, ka testosterona pastiprinātājs neaizstāj labas ieradumus. Diēta un fiziskā spēlē lielu lomu dzīves kvalitāti. Neizmantojiet sintētisku testosterona kā attaisnojumu quaff Bürger un soda ar katras maltītes.

Skatīties testosterona Max testa toni simptomi. Dzimums disku, šķiet, ir pirmais, kas iet kopā ar aprēķināmas jūtas kā kaut kas ir izslēgts; jums var jūtaties nomākts vai ir problēmas ar miegu. Klausieties savu ķermeni un runāt ar savu ārstu. Nav neērti – godīgi. Saņemt asins analīzes, lai redzētu, kas notiek.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Testoterone Booster testa toni (oficiālā)

Vajadzētu Iegādāties Testosterona Pastiprinātājs?

 

  Search:

 

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post